Valentijn Driessen kraakt optreden Ajax: "Een heel magere uitslag"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © Vandaag Inside

Valentijn Driessen vond Ajax erg matig tegen Almere City FC (3-0). Ook heeft hij nog steeds kritiek op het roulatiesysteem van Francesco Farioli.

Over de eerste helft is de journalist niet te spreken. "Dat deed pijn aan je ogen, ondanks die geweldige goal van Kenneth Taylor. Het was allemaal zo stroperig en langzaam. Dat kwam ook doordat Almere City het achterin dicht hield", laat hij weten bij De Telegraaf.

De tweede helft vond de journalist beter. "Toen kregen ze meer ruimte en ook meer kansen, dus toen zag het er iets beter uit. Het is wel gewoon Almere City, de hekkensluiter van de Eredivisie. 3-0 is dan ook een hele magere uitslag, zeker als je kunt beschikken over twee spitsen die bij Oranje zitten."

Ook denkt Driessen dat Wout Weghorst dit keer weer baalde dat hij gewisseld werd. "Hij werd er niet naar gevraagd, maar ongetwijfeld had hij gewoon negentig minuten willen spelen. Datzelfde geldt voor Brian Brobbey. Je hoort dan Kenneth Taylor zeggen dat ze het allemaal eens zijn met het roulatiesysteem. Weghorst liet na NEC-uit duidelijk blijken dat hij het er niet mee eens was", aldus de journalist

Doe mee aan het WK-spel van Ajax1!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Ajax1 op Scorito!

Lees meer:
0 reacties