Valkanis gevraagd naar Berghuis: "Dan raakt hij gefrustreerd"

Steven Berghuis
Steven Berghuis Foto: © BSR Agency

Michael Valkanis erkent dat er het afgelopen seizoen af en toe wat gedoe was met Steven Berghuis. De assistent van John van 't Schip is echter lyrisch over de aanvallende middenvelder. 

Berghuis zou onder Maurice Steijn een 'stoorzender' zijn geweest. Valkanis legt uit dat de international gewoon moeite had met het tegenvallende seizoen. "Steven is een winnaar, een perfectionist die altijd het beste wil. Hij baalt natuurlijk ook van hoe het is gegaan bij Ajax en dan raakt hij gefrustreerd", vertelt de Australiër aan Voetbal International

Valkanis heeft verder enkele positieve woorden voor de aanvallende middenvelder. "Ik heb altijd erg van Steven genoten, omdat hij iets kan creëren en een goede kerel is. Iemand met wie je een goed gesprek kan voeren en die verstand van voetbal heeft. Dan is hij in zijn kracht en van absolute meerwaarde voor een elftal", legt hij uit. "Maar als het niet loopt, merk je dat ook heel duidelijk aan hem. Dat is zeker zo, maar over het algemeen kan ik zeggen dat we heel blij met Steven waren."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand