Van Basten geïrriteerd: "Hij had toch bij Ajax moeten voetballen"

Marco van Basten bij Ziggo Sport
Marco van Basten bij Ziggo Sport Foto: © Screenshot Ziggo Sport Voetbal

Marco van Basten denkt dat Ajax er goed aan had gedaan om Vangelis Pavlidis over te nemen van AZ. De oud-spits noemt het bij Rondo op Ziggo Sport zelfs belachelijk dat ze Amsterdammers geen werk hebben gemaakt van de Griek. 

"Hij had toch bij Ajax moeten voetballen? Hij speelde notabene in Alkmaar (bij AZ, red.). Dat is om de hoek. Dan heeft Ajax de afgelopen jaren zo lang lopen klooien... Niet te geloven, ik vind het echt belachelijk", uit Van Basten zijn onvrede.

Afgelopen zomer vertrok de spits naar Benfica in Portugal. Vooralsnog heeft de spits het daar lastig. In negen wedstrijden scoorde hij twee maal en gaf hij twee assists. 

Zet in op Ajax tegen Feyenoord!

Ajax speelt zaterdagmiddag de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties