Van de Beek blikt terug op tijd in Engeland: "Niet zoals gehoopt"

Donny van de Beek
Donny van de Beek Foto: © BSR Agency

Donny van de Beek wist nooit door te breken bij Manchester United. In gesprek met Voetbal International legt hij uit waarom dat niet gelukt is.

De middenvelder maakte in 2020 de overstap naar Manchester United. In het gesprek legt hij uit waarom hij daarheen gegaan is. “Een geweldige topclub als Manchester United, met alle sterren, de Premier League: zeg daar maar eens nee tegen.” Toch was het geen goed huwelijk tussen Van de Beek en The Red Devils.

De voormalig Ajacied legt uit hoe het begin in Manchester voor hem was. “Onder Ole Gunnar Solskjaer begon ik redelijk, maar speelde ik steeds minder en kreeg ik ook allerlei kleine blessures. Tot die tijd was ik altijd fit, dus dit was nieuw. En eenmaal hersteld, ging ik me extra forceren.”

Dat werkte niet, geeft Van de Beek aan. “Waarna een huurperiode bij Everton ook niet uitpakte zoals gehoopt. Onder Erik ten Hag ging ik voor een nieuwe kans. Dat ging aanvankelijk niet slecht, maar een knieblessure wierp me weer ver terug. Een half jaar kon ik niet in actie komen. En zo liep ik eigenlijk steeds achter de feiten aan. Dat is kortgezegd het verhaal van mijn tijd bij Manchester United geweest”, aldus de middenvelder.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand