Van der Gijp blij met Ajax-transfer: "Voor Ajax is het lekker"

Rene van der Gijp
Rene van der Gijp Foto: © BSR Agency

Ajax nam op Deadline Day afscheid van Steven Bergwijn. De vleugelaanvaller vertrok voor ruim 21 miljoen euro naar Al-Ittihad. René van der Gijp is blij dat de Amsterdamse club Bergwijn heeft weten te lozen.

In de podcast KieftJansenEgmondGijp gaat het over de transfer van de aanvaller. "Bergwijn. Ik begrijp dat geld wel. Maar dan ben je 26...", zucht Wim Kieft. "Het is toch wel een aardige voetballer. Een beetje overgewaardeerd, maar..." Rob Jansen reageert: "Nou, hij heeft niet zo heel veel laten zien. Maar hij kiest voor het geld, dat is heel simpel. Negen miljoen per jaar volgens de kranten."

"Op zijn 26e... Dit komt misschien ook niet meer langs, zo'n kans. Maar hij zal toch wel aardig verdiend hebben bij Tottenham en bij Ajax", denkt Kieft. Van der Gijp haakt in: "Ik ben wel blij voor Ajax. Voor Ajax is het lekker. Ik zag hem bij PSV, ik zag hem bij Tottenham. Ik had hem als ik Ajax was nooit gekocht, omdat je weet: als er nou een voor jou het verschil niet gaat maken, is hij het wel. Wat hij wel altijd heeft, zijn goede periodes. Een wedstrijdje of drie, vier..."

"Ajax heeft dit per ongeluk een keer goed gedaan", sluit Jansen af.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand