Van der Gijp hard voor oud-Ajacied: "Heeft er niets van gebakken"

René van der Gijp en Wim Kieft
René van der Gijp en Wim Kieft Foto: © Pro Shots

René van der Gijp en Valentijn Driessen waren de afgelopen maanden totaal niet onder de indruk van John Heitinga. De oefenmeester werd onlangs ontslagen als trainer van Ajax. 

Dat ontslag was niet onterecht, zo oordeelt Van der Gijp. "Heitinga heeft er niets van gebakken. Wat een ellende was dat", stelt hij in KieftJansenEgmondGijp. "Zijn presentatie was lachwekkend." Dat beaamt Dressen. "Het was al bij de eerste keer. Daarom was er zo veel weerstand tegen die jongen."

Dat Ajax twee jaar geleden niet definitief doorging met Heitinga als hoofdtrainer, zegt volgens Wim Kieft al genoeg. "De eerste keer dat hij trainer was, werd hij niet goed genoeg bevonden", herinnert de oud-spits. "Ik weet niet of er nu nog spelers bij waren die toen in de selectie zaten, maar die zullen ongetwijfeld tegen de anderen hebben gezegd: het was met John niet veel in die maanden."

Zet in op Ajax tegen Fortuna Sittard!

Ajax speelt zaterdag de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
Bekijk de hele stand