Van der Gijp over Ajacied: "Die moet bij Heracles in het 6e!"

René van der Gijp
René van der Gijp Foto: © Pro Shots

Remko Pasveer krijgt stevige kritiek bij Vandaag Inside. De 42-jarige doelman beleefde zaterdagavond een moeilijke avond toen Ajax met 1-2 verloor van Excelsior. Volgens de tafel van VI is het de vraag of Pasveer nog langer onder de lat moet staan.

"Had jij nou het idee dat die Pasveer moeilijk naar de hoek gaat?" opent Van der Gijp, die weinig vertrouwen meer heeft in de sluitpost. "Je kunt toch niet een man van 42 op dit niveau mee laten doen? Kijk, die man moet bij Heracles in het zesde elftal spelen."

Johan Derksen legt direct de vinger op de zere plek in Amsterdam. "Het is gênant. Dit zegt toch ook alles over het technisch beleid… dat ze niet eens een fatsoenlijke keeper hebben en een veteraan hebben staan die niet meer naar de grond komt."

Valentijn Driessen bekritiseert vooral de achterliggende gedachte achter Pasveers basisplaats. "Deze jongen zou erin komen en alles wel even neerzetten. Ze hebben geen wedstrijd meer gewonnen. Ze hebben alles verloren", zegt de journalist. Derksen haakt daarop in: "Hij is zo belangrijk in de kleedkamer... Dat gelul krijg je dan, maar hij pakt geen bal."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
zo
8/02
AZ
14:30
Ajax
za
14/02
Ajax
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 35 49
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 18 11 33
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand