Van Hanegem complimenteert Ajax: "Overwinningen waren terecht"

Willem van Hanegem
Willem van Hanegem Foto: © Pro Shots

Willem van Hanegem vindt dat Ajax met de overwinningen op Feyenoord en PSV een stap in de goede richting heeft gezet. Dat liet hij weten in zijn column voor het Algemeen Dagblad.

De Kromme heeft toch het idee dat Feyenoord en PSV het niveau van de Amsterdammers niet goed hebben ingeschat. “Ajax won verdiend van Feyenoord en had ook alle recht op de overwinning tegen PSV. Beide ploegen leken Ajax toch een tikkeltje te onderschatten. Ze hebben er zelf voor gezorgd dat ze in Amsterdam opeens weer over de landstitel mogen praten. Door het afgelopen seizoen denkt iedereen toch dat Ajax wel te pakken is, maar de praktijk blijkt anders.”

De columnist geeft aan dat Ajax een geweldige week achter de rug heeft. “En ja, dan doen ze opeens weer mee om de landstitel. PSV miste Jerdy Schouten en Joey Veerman, maar wat vooral ontbrak was het idee dat het echt ergens om ging. Die ‘het-komt-allemaal-wel-goed-houding’ verdwijnt maar niet.”

In ieder geval heeft Ajax volgens Van Hanegem een duw in de rug gekregen, en hij licht één speler daarbij uit. “Davy Klaassen moest anderhalf jaar geleden weg uit Amsterdam; ze hadden hem niet meer nodig. Bij Inter mocht hij af en toe eens invallen als ze een druk programma hadden, en Oranje was ook afgelopen voor hem. Maar bij Ajax is hij toch gewoon weer bepalend. Dat is knap. Dat doelpunt dat hij maakte, dat was altijd al zijn handelsmerk: opduiken in het zestienmetergebied en koppen”, aldus De Kromme.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand