Van Hooijdonk kraakt Ajax: "Denk dat PSV nog kampioen kan worden"

Pierre van Hooijdonk in De Kuip
Pierre van Hooijdonk in De Kuip Foto: © Pro Shots

Volgens Pierre van Hooijdonk maakt PSV nog altijd kans op de landstitel. De Eindhovense ploeg staat momenteel acht punten achter op Ajax, maar volgens de oud-voetballer hebben de Amsterdammers veel geluk.

Ajax won zondag na een benutte penalty met 1-0 van PEC Zwolle. Het spel van de ploeg van Francesco Farioli krijgt aan tafel bij Studio Voetbal flinke kritiek. "Ik leg de lat niet op het Ajax van 2017. Als je kijkt waar Ajax vorig jaar stond en wat Faroli hiermee probeert te bereiken, dan is het qua resultaat fantastisch. Maar ik vind dat Ajax gewoon veel te veel fouten maakt die niet afgestraft worden", zegt Van Hooijdonk.

Volgens de oud-spits kon PEC Zwolle die fouten niet afstraffen. "De commentator van ESPN zei dat Ajax niet veel weggaf, maar ik vind dat ze heel veel hebben weggegeven. Maar het wordt niet afgestraft. Daar komen ze nu al een aantal wedstrijden mee weg. Maar dat is wel een beetje het verhaal van Ajax dit seizoen, dat fier bovenaan staat."

Ajax staat nu op acht punten van PSV. Toch denkt Van Hooijdonk dat een nieuwe Eindhovense titel nog mogelijk is. "Ik denk wel dat PSV nog kampioen kan worden. Het balletje is al acht of tien keer op rood gevallen, maar het kan ook tien keer op zwart vallen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand