Van Loen uit twijfels over Qarabag treffen: "Dan zijn ze de sjaak"

John van Loen
John van Loen Foto: © Pro Shots

John van Loen heeft bijzondere herinneringen aan zijn periode als hoofd jeugdopleiding van Qarabağ FK. Tegenover Voetbal International laat hij zijn licht schijnen over de Azerbeidjaanse ploeg. 

"De beste club van die regio. Het stadion waar ze tegen Ajax in spelen, lijkt op dat in Kiev, waar ik met FC Utrecht ooit heb gespeeld. Alleen zaten er daar honderdduizend mensen, hier kunnen er dertigduizend in. En die zullen er zitten ook", zegt Van Loen in VI. 

In de competitie trekt het elftal amper toeschouwers. "Ook al geven ze de kaartjes haast gratis weg. Qarabag wordt toch wel kampioen. Ik denk dat Ajax het moeilijk krijgt. Als ze zo spelen als tegen Heracles Almelo zondag, dan zijn ze de sjaak", besluit Van Loen.

Lees meer:
0 reacties