Van Persie deelt compliment uit: "Dat is een mooi perspectief"

Robin van Persie
Robin van Persie Foto: © BSR Agency

Robin van Persie heeft genoten van het spel van Brian Brobbey in de wedstrijd tussen Nederland en Duitsland in de Nations League. De all-time topscorer van het Nederlands elftal ziet dat de spits van Ajax heeft bewezen dat je als spits niet per se hoeft te scoren.

"Ik vond Brobbey erg sterk spelen", zegt de trainer van SC Heerenveen in gesprek met de NOS als het gaat over het duel in de Nations League, dat in 2-2 eindigde. "Hij laat zien dat je als spits niet per se hoeft te scoren. Je kunt alsnog heel belangrijk zijn in het spel." Volgens Van Persie is Brobbey goed omgegaan met de druk die op zijn schouders kwam te liggen.

Joshua Zirkzee kreeg tegen Bosnië en Herzegovina de voorkeur en maakte indruk, waarna niet iedereen voorstander was van de basisplaats van Brobbey tegen de Duitsers. "Vooraf zeiden mensen dat het moeilijk zou worden, maar als je zo speelt is dat een mooi perspectief. Ik vond het een hartstikke leuke wedstrijd, leuk om naar te kijken, erg dynamisch", zegt Van Persie over het duel.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 31 58 70
3 Feyenoord 31 39 65
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 31 14 51
6 AZ 31 17 50
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand