Van Polen miste 'Ajax-spelers' bij Oranje: "Mocht wat directer"

Bram van Polen lachend aan tafel bij Veronica Offside
Bram van Polen lachend aan tafel bij Veronica Offside Foto: © Screenshot Veronica Offside

Bram van Polen miste meerdere 'Ajax-spelers' bij het Nederlands elftal. De oud-voetballer van PEC Zwolle zag de voetballer van Oranje te vaak voor een veilige bal gaan, waardoor er te weinig verrassing in het spel zat. Volgens hem nemen spelers die in Amsterdam zijn opgeleid wat vaker risico.

Milan van Dongen gaat vrijdagavond een balletje op over het saaire voetbal van achteruit bij Oranje. "En dan met name het breed spelen. Je hoopt toch dat er iets meer durf in zit", aldus de presentator van ESPN, waarna Van Polen het woord neemt. "Ja, ik snap wat je bedoelt."

"Ik denk altijd dat heel veel spelers die door Ajax opgeleid zijn, dat wat meer hebben. Die zoeken de spelers tussen de linies wat meer. Dat miste ik in het spel van achteruit", vervolgt de oud-voetballer. "Schouten liet zich wel eens een linie zakken om een pass tussen de linies te versturen. Van mij mocht het af en toe ook wel directer."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Sparta Rotterdam. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand