Van Praag beschermt dochter van boze fans: "Men realiseert dat niet"

Michael van Praag
Michael van Praag Foto: © Orange Pictures

Michael van Praag en Alex Kroes kunnen goed met elkaar door een deur. Kroes draagt de functie van technisch directeur, waar van Praag er een stokje voor stak dat hij algemeen directeur werd. Van Praag werd flink bekritiseerd door supporters van Ajax, die zich op sociale media ook richtten tot zijn dochter Nicoline (25).

"Ik vind het niet kies en niet chic om dat hier allemaal uit te leggen, want dan moet ik mensen gaan beschuldigen. Het was niet leuk, maar ik kan er wel tegen. Mijn gezin wat minder", opent Van Praag bij Goedemorgen Eredivisie van ESPN.

"Dan gaat social media ook los in de richting van mijn dochter. Dat is heel vervelend en dat realiseren veel mensen zich niet. Teksten als: ‘Je vader moet oprotten.’ Zo gaat dat. Men was boos en geïrriteerd. Alex is het kind van de club en dan gaat zo’n commissaris zeggen dat hij geen directeur kan worden", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand