Verweij onthult: "Ajax vond deze Feyenoorder niet goed genoeg"

Mike Verweij in de studio van De Telegraaf
Mike Verweij in de studio van De Telegraaf Foto: © Screenshot De Telegraaf

Anis Hadj Moussa is momenteel dé revelatie bij Feyenoord. Vorig seizoen zagen trainer Arne Slot en de Feyenoord-scouting al potentie in de Algerijnse buitenspeler, die bij Vitesse af en toe opviel. Ondanks zorgen over zijn rendement en verdedigende bijdrage durfden de Rotterdammers de gok te wagen.

De overstap bleek een schot in de roos. Hadj Moussa heeft zich razendsnel ontwikkeld en het stempel van 'circusvoetballer' achter zich gelaten. Journalist Mike Verweij benadrukt in de podcast van De Telegraaf dat Ajax afgelopen zomer een grote fout heeft gemaakt door de aanvaller te laten lopen.

''Ajax heeft voor dit seizoen met Hadj Moussa gesproken'', onthult Verweij. ''Ze konden hem voor twee miljoen ophalen, maar vonden hem niet goed genoeg. Nu zie je hem de laatste weken de sterren van de hemel spelen bij Feyenoord. Ik denk dat ze daar behoorlijk van balen. Ajax is met hem in gesprek geweest, alleen is het niets geworden. Ze hadden hem heel goed kunnen gebruiken.''

Volgens Verweij was het prijskaartje van Hadj Moussa bijzonder aantrekkelijk: ''Zeker voor een bedrag tussen de twee en drie miljoen euro, dat moest hij kosten. De verwachtingen waren dat hij voor 2,5 miljoen was op te halen. Dat vond ik wel heel bijzonder nieuws om te horen.''

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen AZ. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 25 8 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand