Vesterlund ontevreden: "Ik denk dat wij de de beste ploeg waren"

Chuba Akpom en Niklas Vesterlund
Chuba Akpom en Niklas Vesterlund Foto: © Pro Shots

Niklas Vesterlund keerde na een blessure van vier maanden terug in de basis bij FC Utrecht voor het Eredivisie-duel tegen Ajax wat in een 2-2 gelijkspel eindigde. Echter gaf de Deense back aan dat er meer in had gezeten voor de ploeg uit de Domstad.

"Ik ben niet helemaal tevreden", begint de back in gesprek met RTV Utrecht. "Overig sommige dingen wel, maar over andere dingen niet. Het was ook niet makkelijk want met Miguel Rodríguez en Zidane Iqbal had ik nog nooit gespeeld."

Uiteindelijk geeft Vesterlund toe dat er maar één ding toe deed, al had er meer in gezeten. "Eén punt in Amsterdam dat is normaal heel goed. Maar nu geeft het wel een beetje een raar gevoel. Vandaag hadden we grote kansen. Ik denk dat wij de de beste ploeg waren in de tweede helft."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand