Weghorst krijgt eervolle verkiezing: "Bracht écht iets teweeg"

Wout Weghorst omhelst Chuba Akpom
Wout Weghorst omhelst Chuba Akpom Foto: © BSR Agency

John van Loen heeft een plekje ingeruimd voor Wout Weghorst in zijn Elftal van de Week voor De Telegraaf.

"Ik denk dat er nooit iemand na zo weinig speeltijd in het Elftal van de Week heeft gestaan, maar Wout Weghorst bracht écht iets teweeg en haalde voor Ajax gewoon drie punten binnen met zijn goal en assist in vijf minuten tegen FC Groningen", begint Van Loen zijn verhaal. "Hij heeft een beetje hetzelfde als wat ik vroeger had: je mag hem of je mag 'm niet."

"Hij is lang, niet heel technisch, maar houdt een bal bij zich, houdt mensen bezig en is voor de goal", gaat Van Loen verder. "Een spits die altijd in de zestien is of komt, is levensgevaarlijk. Dat steekpassje als assist op Akpom? We moeten niet te gek doen, maar natuurlijk kan hij ook wel voetballen, anders heb je niet zo'n supercarrière."

Elftal van de Week: Didillon-Hödl (Willem II), Nauber (Go Ahead Eagles), Boscagli (PSV), Viergever (FC Utrecht), El Karouani (FC Utrecht), In-beom Hwang (Feyenoord), Steijn (FC Twente), Edvardsen (Go Ahead Eagles), Trenskow (SC Heerenveen), Weghorst (Ajax), Schreuders (FC Groningen).

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
zo
8/02
AZ
14:30
Ajax
za
14/02
Ajax
20:00
Fortuna Sittard
za
21/02
Ajax
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand