Youri Mulder verbaasd over Ajax: "Daar heb ik me over verwonderd"

Marco van Basten en Youri Mulder
Marco van Basten en Youri Mulder Foto: © Screenshot Ziggo Sport

Ajax heeft het onder trainer Francesco Farioli weer aardig op de rit gekregen. Desondanks kregen de Amsterdammers aan het begin van het seizoen nog een hoop kritiek. Onterecht, zo stelt Youri Mulder bij Rondo op Ziggo Sport. 

"Ik heb me er in het begin van het seizoen soms ook weleens over verwonderd dat er zoveel kritiek op Ajax was. Dan komt er een nieuwe trainer, en de meeste spelers waren er vorig jaar ook al. Je ziet dat er op een andere manier mee gewerkt wordt en dat het dan wel lukt."

"In het begin lukte het niet, daarom kreeg hij kritiek", haakt Marco van Basten in. "Nee, in het begin lukte het niet", hervat Mulder zijn relaas. "Maar Marco, die jongen komt daar binnen en gaat met die jonge gasten aan de gang. Dat heeft ook tijd nodig. Misschien kun je ook in de kritiek er doorheen kijken, dat er wel een idee achter zit. Ook het gebruiken van de hele selectie, ik snap wel dat een trainer dat doet. Hij wil ze allemaal leren kennen. Als hij er maar een paar gebruikt steeds, dan leert hij ze ook niet kennen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand