AFCA Supportersclub kritisch op Ajacied: "Heeft ons enorm gestoord"

Michael van Praag
Michael van Praag Foto: © Orange Pictures

De AFCA Supportersclub wil graag dat Alex Kroes werkzaam bij Ajax blijft. Dat laat de supportersvereniging zaterdag weten in een statement.

De Supportersclub is zeer kritisch op de rol van Michael van Praag. "Uiteindelijk gaat het niet meer om de schuldvraag, maar om de strafmaat die daarbij hoort. Dit hebben wij ook aangegeven tijdens de gesprekken die wij met Michael van Praag en de Ajaxdirectie hebben gevoerd", begint het statement. "De snelheid, de stelligheid en de wijze waarop Van Praag aangeeft dat ontslag de enige optie is, heeft ons enorm gestoord."

Kroes werd geschorst vanwege het handelen met voorkennis en wordt als het aan de RvC ligt ook ontslagen. De AFCA Supportersclub staat niet achter zo'n beslissing. "Wij geloven immers in zijn visie en kwaliteiten. De afgelopen weken doen wij er dagelijks achter de schermen alles aan om Kroes in zijn functie te houden", klinkt het. "Wel blijven wij afhankelijk van de deskundigheid van juristen."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Fortuna Sittard. Weten de Amsterdammers te winnen in Limburg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
9/02
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 21 45 50
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
Bekijk de hele stand