Bodø/Glimt-trainer baalt van UEFA-regels: "Geen gelijk speelveld"

Kjetil Knutsen
Kjetil Knutsen Foto: © Pro Shots

De trainer van Bodø/Glimt, Ajax’ tegenstander in de Conference League, baalt van de UEFA-regels voor het duel. Dat schrijft Voetbal International.

Het gaat hier om trainer Kjetil Knutsen. Hij baalt ervan dat hij niet alle winterse versterkingen mag inzetten van de UEFA. De Europese voetbalbond heeft als regel dat je na de winter slechts drie nieuwe spelers mag inschrijven voor de Europese competities. Iets wat Knutsen naar eigen zeggen nooit zal begrijpen: "Ik ben voorstander van een gelijk speelveld. Zo zijn de regels nu niet."

Door deze regels zijn de druiven vooral zuur voor aanvaller Kasper Høgh. Hij kwam deze winter over van Stabæk. Doordat Jens Petter Hauge, Håkon Evjen en Jostein Gundersen al ingeschreven waren voor de Conference League, zal Høgh dit seizoen niet in actie komen in de Europese competitie. Wel mag de club een nieuwe doelman inschrijven voor het toernooi. Bij een langdurige blessure, zoals bij keeper Nikita Haikin, mag je een extra keeper inschrijven van de UEFA

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 22 31 54
2 PSV 23 45 52
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
Bekijk de hele stand