De Lang: "Komend seizoen strijden voor plek in Champions League"

Kelvin de Lang in de zon
Kelvin de Lang in de zon Foto: © Pro Shots

Marijn Beuker en Kelvin de Lang zijn al bezig met het maken van plannen voor het aankomende seizoen. Het duo ziet dat de selectie behoorlijk bijgeschaafd moet worden.


"Ajax moet zo snel mogelijk weer herkenbaar voetbal laten zien dat bij de club past en de fans weer trots maakt. Die verdienen dat na hun onvoorwaardelijke steun dit seizoen. Het gevoel dat we om de prijzen meespelen, willen we heel rap weer terugkrijgen bij Ajax. Het mooie van voetbal is dat je elk jaar weer op nul kunt beginnen", opent hij in gesprek met De Telegraaf.

"Er is te veel werk te doen om nu al van de daken te schreeuwen dat we komend seizoen weer een kampioenswaardige ploeg hebben staan", voegt De Lang er nog aan toe. "Dat vergt wellicht enige tijd. Ik vind dat we als Ajax elk seizoen voor de bovenste plaats moeten gaan. Als dat te vroeg komt voor komend jaar, dan moeten we er in ieder geval voor zorgen dat we strijden om een plek in de Champions League", besluit hij.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Heracles Almelo. Weten de Amsterdammers te winnen in Amsterdam? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand