Jeroen Stekelenburg: "Toen is er bij Ajax een discussie ontstaan"

Jeroen Stekelenburg
Jeroen Stekelenburg Foto: © Orange Pictures

Alex Kroes werd als 'verlosser' binnengehaald bij Ajax, maar tot een gelukkig huwelijk heeft dit niet geleid. Sterker nog, twee weken nadat de bestuurder begon in de Johan Cruijff Arena werd hij alweer geschorst vanwege het handelen met voorkennis.

"Het is eigenlijk pas gaan rollen op zijn eerste werkdag", vertelt verslaggever Jeroen Stekelenburg aan tafel bij Beau. "Ajax heeft de informatie over de 42.500 aandelen toen bij de Autoriteit Financiële Markten gemeld. Daar kwam toen een persbericht over en naar aanleiding daarvan gingen journalisten vragen stellen. Toen is er intern bij Ajax een discussie ontstaan."

"Alex Kroes heeft toen de precieze gegevens aan de Raad van Commissarissen gegeven, die zag dat hij een week voor zijn aanstelling nog aandelen kocht. Als er niet een journalist was geweest van Quote die alert was, hadden we waarschijnlijk nooit meer wat gehoord van deze zaak", aldus Stekelenburg.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Heracles Almelo. Weten de Amsterdammers te winnen in Amsterdam? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand