Perez ziet opvallend detail in teamfoto: 'Dat is hij natuurlijk niet"

Kenneth Perez
Kenneth Perez Foto: © BSR Agency

Ajax verloor donderdagavond met 4-0 uit bij Aston Villa. Analist Kenneth Perez was niet geheel te spreken over het optreden van doelman Dian Ramaj, zo laat hij weten bij ESPN.

In de studio wordt de teamfoto van Ajax getoond. “Ik wilde heel even kijken hoe hij zich verhoudt qua lengte. Zie je hoe hij staat op z’n voeten? Hij staat op z’n tenen. Hij lijkt nu net zo groot als Kaplan, maar dat is hij natuurlijk niet. Hij is aan de kleine kant als keeper. Dat gezegd hebbende: het is een heel goede keeper, vind ik.”

“Maar in deze wedstrijd, waarin je de eerste storm moet overleven, vind ik dat hij veel te nonchalant omgaat met de bal”, vervolgt Perez. “Hij brengt zijn teamgenoten te snel en te vaak in de problemen. Hij kan voor een keeper heel goed voetballen, maar hij moet er wel rekening mee houden dat de spelers iets sneller onder druk worden gezet dan tegen pak ‘m beet Fortuna. Ramaj moet zijn medespelers dus niet ‘zomaar inspelen, want dan komen verdedigers in de problemen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 22 31 54
2 PSV 23 45 52
3 FC Utrecht 23 6 43
4 Feyenoord 22 20 40
5 AZ 22 17 40
6 FC Twente 22 16 39
7 Go Ahead Eagles 22 6 35
Bekijk de hele stand