Sjaak Swart is chagrijnig: "Wil er niets mee te maken hebben!"

Sjaak Swart
Sjaak Swart Foto: © Pro Shots

Afgelopen zondag kreeg Ajax een gigantische oorwassing van Feyenoord. In Rotterdam werd het 6-0, iets wat in Amsterdam nog lang voelbaar zal zijn.

Ajax-icoon Sjaak Swart is op zijn zachtst gezegd dan ook 'not amused' over wat hij heeft gezien. Bij Wijnand in de Ochtend op 3FM belt Wijnand Speelman met Swart. "We bellen u heel even om te vragen hoe de vlag erbij hangt na gisteren. Swart is chagrijnig: "Ik heb het niet gezien gister, dus ik wil er niets mee te maken hebben! Ik weet hoe het is bij Ajax op het ogenblik. Een heel slecht jaar, voor de rest ga ik niks zeggen”, besluit Swart. Speelman: "Maar u bent Mister Ajax, u houdt altijd hoop, toch?". Swart: "Hoop heb ik altijd. Moet ik even oplezen wat wij allemaal gewonnen hebben? Of is dat bekend?", zegt een geïrriteerde Swart.

Speelman gaat nog even door. "Hoe moeten we dat gevoel dat Ajax een paar jaar geleden had terugkrijgen?". Swart is weer niet blij: "Gaat u dat maar even aan iemand anders vragen. Ik heb genoeg gezegd erover, ik ga niks zeggen. Verleden week hebben we Feyenoord tegen FC Volendam gezien. Dat werd 0-0. Heerlijk hoe ze toen speelden. Dan spelen ze tegen Ajax, krijgen ze alles mee… Ik zeg er niks over. Ik heb hier geen trek in, ik heb teveel te doen vandaag."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Heracles Almelo. Weten de Amsterdammers te winnen in Amsterdam? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand