Steven Bergwijn sprak Koeman over EK-selectie: "Dat zei hij"

Steven Bergwijn tegen PEC Zwolle
Steven Bergwijn tegen PEC Zwolle Foto: © Pro Shots

Steven Bergwijn wil nog altijd mee met Oranje naar het EK. Hij hoopt zich de komende weken in de kijker te spelen van Ronald Koeman. Tegen PEC Zwolle deed Bergwijn een lange tijd mee.

"We hebben genoeg kwaliteiten om dit soort wedstrijden te winnen, dus we keken er niet tegen op", zegt de spits die eindelijk weer eens lange tijd meespeelde na de overwinning van Ajax tegen PEC Zwolle. "Het is wat het is. De jongens die er vandaag stonden hebben het uitstekend gedaan. Ik ben blij met deze overwinning", aldus Bergwijn tegen NOS.

Oranje moest hij laten schieten de afgelopen interlandperiode. "Nee, ik heb niet met een knoop in mijn maag gekeken. Ik ben vijf tot zes weken eruit geweest, dus het was logisch dat ik er niet bij was. Ik moet gewoon fit zijn en bij Ajax laten zien wat ik kan. Dan kan ik voor iedereen belangrijk zijn." Wel sprak hij Koeman al. "Wat hij zei? Dat ik fit moest worden."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Heracles Almelo. Weten de Amsterdammers te winnen in Amsterdam? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand