Wereldvoetbalbond verwerpt het beroep van Marc Overmars

Marc Overmars
Marc Overmars Foto: © BSR Agency

De beroepscommissie van de FIFA heeft het beroep dat Marc Overmars had aangetekend tegen zijn wereldwijde schorsing verworpen. Dat meldt het Parool.

De woordvoerder van Overmars heeft het nieuws inmiddels ook bevestigd aan de krant. In november 2023 werd Overmars voor twee jaar, waarvan één voorwaardelijk, geschorst naar aanleiding van zijn grensoverschrijdende gedrag in zijn tijd bij Ajax. Deze sanctie kwam van het Instituut Sportrechtspraak (ISR).

Een maand geleden nam ook de FIFA deze schorsing over, waardoor Overmars zijn werkzaamheden namens FC Antwerp moest stopzetten.

Kamp-Overmars meldt dat het maar een korte toelichting heeft gekregen van de FIFA, en dat het een toelichting afwacht. "We hebben een bericht van twee zinnen ontvangen. In de eerste zin staat dat het beroep is verworpen, de tweede zin luidt dat de gemaakte kosten voor rekening van de heer Overmars zijn."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen Heracles Almelo. Weten de Amsterdammers te winnen in Amsterdam? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
zo
9/03
PEC Zwolle
14:30
Ajax
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 22 45 51
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
Bekijk de hele stand